Profesyonel Tasarım ve Reklam Ajansı

{ Sınırsız bir enerji ile sonsuz basarının gelecegine inanan bir ekip }

Eskişehir Aves Tasarım ve Reklam Ajansı, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan, Web Tasarım, Yazılım Geliştirme, E-Ticaret Projeleri, Grafik Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu ve Sosyal Medya Hizmetleri ile bireysel ve kurumsal firmaların profesyonel ve güvenilir çözüm ortağıdır.

Kurumsal kimliğinizi yansıtırken, klasik yaklaşımların yanısıra çarpıcı ve etkili uygulamalarla, amacınıza odaklanır ve prestij yaratacak tasarımlarla kesin sonuca ulaşır. Firmaların gereksinimlerine, hizmetlerine, ürünlerine, pazarlama ve tanıtım stratejilerine göre ÖZEL TASARIM işler üzerinde çalışır.

Aves Reklam Ajansı, sadece sözleşme ile belirlenen projenin çıkarılması değil, GERÇEK HİZMET anlayışını esas alır. Destek ekibimiz, sorunlarınızı yada taleplerinizi, sizinle iletişime geçerek ya da sizi ziyaret ederek hızlı sonuca ulaşacaktıracaklardır.

• Ücretlendirme Politikamız •

{ Gerçek basarı, kendinden sıkça söz ettirir ! }

AVES INTERACTIVE, "Şu Kadar Sayfa - Şu kadar Fiyat" yaklaşımı ile çalışmaz. Her tasarım işini ayrı bir proje olarak değerlendirir ve çalışmanın sözleşme tarihinden, teslim tarihine kadar verilecek olan süredeki emeği fiyatlandırmada baz alır. "En kaliteli hizmeti, en uygun fiyata sunuyoruz" gibi klişelerden uzak kalmayı tercih eden firmamız, taleplerinizi göz önüne alarak değerlendirme sunar.

{ Bir işi yaptırmadan önce, çalışmayı düşündüğünüz firmayı mutlaka ziyaret edin. Aves Interactive Tasarım olarak sizi ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız }