• Neler Yaparız •

{ Mutlulugunuz için var gücümüzle çalısıyoruz }

Web Tasarım

{ Web Siteniz, isletmenizin " 7 Gün 24 Saat " çalısan satıs temsilcisidir }

Günümüzde insanların teknolojiye olan düşkünlüğü, şirketleri teknolojiyi ve Web Tasarımları yakından takip etmeye zorlamaktadır. Müşteri, şirketinizi çoğu zaman kullandığı teknolojiye veya sahip olduğu ekipmanlara göre değerlendirir. Dış görünüşün önemli olduğu günümüzde, web sitemizi ziyaret edenlerin bizi nasıl tanıyacağı, ekranda ne gördüğü ile ilişkilidir. Web siteniz sizin vizyonunuzu ve kalitenizi yansıtır, tanıtımınızı yapar hatta ürün ve hizmetlerinizin satışını bile yapabilir.

Grafik Tasarım

{ Kurumsal Kimlik - Logo {Amblem} Tasarım - Katalog Tasarım - Banner Tasarım }

Aves Interactive, görselliğin çoğu zaman içerikten daha büyük etkiye sahip olduğu günümüzde, markalaşma sürecinizin önemli adımları olan grafik tasarım çalışmalarına imza atmaktadır. Grafik tasarım alanına giren bütün uygulamalardafaliyet gösteren firmamız, çalışmalarımızın tamamında grafiksel düzenlemelere öncelik vermektedir. Çünkü görselliğin yeterli olmadığı bir çalışma ne kadar dolu ve bilgi içerikli olasa da amacını tam olarak yansıtamaz. Firmanıza özel, özgün tasarımlarla Kurum Kimliginizi Oluşturun

SEO

{ Arama Motoru Optimizasyonu ile Rakiplerinize Yukarıdan Bakın }

Arama motoru optimizasyonu, yapılacak kapsamlı ve komplike bir çalışma ile web sitenizin diğer web siteleri arasından sıyrılarak arama motorlarında belirlenen kelimeler ile yapılan aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlayan çalışmadır. Arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmak için yapılacak çalışmanın oldukça zor bir yarış olduğunun farkına varmak çok önemlidir. Böylesine önemli bir konuda alanında uzman bir ekiple çalışmanız en önemli unsurdur. Aves Interactive olarak tam bu noktada sizlere profesyonel seo hizmeti sunmaktayız.

Sosyal Medya

{ Rakipleriniz Düşünürken siz Sosyal Medya Gücü ile Yükselin }

Müşterilerimizin marka bilincini genişletmek ve satış grafiğinizi artırmak için etkili çalışmalar yürütüyoruz. Firmanızı sosyal medya sitelerine her zaman aktif olmasını sağlıyor ve hedef kitlenizle etkileşime geçiriyoruz. Ayrıca sosyal medya reklam kampanyalarınızı yürüterek etkili bütçe planlamanızı sağlıyoruz. Sosyal medyada firmanızın bilinirliğini artırarak yapacağınız duyuru ve kampanyaların daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Sizlerde firmanızın sosyal medya sitelerine aktif olarak paylaşımlar yapmasını, kampanyalar hazırlamasını ve etkili reklamlar yürütmesini isterseniz firmanızı Aves Interactive’e emanet edin.

E-Ticaret

{ Internetin gücünü sizde isinize tasıyın. Sanal magazanız ile gücünüze güç katın }

Bugün küçük esnaftan, KOBİ’lere; uluslararası markalardan, sanayi ve ticaretin dev isimlerine kadar binlerce kuruluş, internet üzerinden ticaret yapmaktadır. E-ticaret yoluyla firmalar; 7/24 tüm dünyada internet üzerinden aktif satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirebilirler. Gerek mail order gerekse kredi kartlı satış sistemleri kurularak online hızlı ve güvenilir şekilde dünyanın her yerine satış yapmanız ve sipariş almanız mümkündür. Bu sayede web siteniz dünyanın her yerinde 7 gün 24 saat satışa açık şubeniz olacaktır. E-ticaret ile, dünyadaki tüm internet kullanıcıları artık sizin müşterinizdir!

Yazılım Geliştirme

{ Başarısızlıkların, zaman ve maddi kayıpların önüne geçin ! }

Web tabanlı yazılımlar ile, dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantısı olan her yerden işinizi takip etmeye ve yönetmeye devam edebilirsiniz. Paket yazılımlar, standart kalıplar üzerine oturtulmuş olmasından kaynaklı, her firma için iş süreçlerini istenen doğrultuda sürdürememektedir. Ancak firmaların ihtiyaçları, organizasyon yapıları, yönetim anlayışları ve stratejileri ile doğru orantılı olarak geliştirilen özel yazılımlar iş süreçlerinin tümünü başarıyla yönetebilmektedir.