BlackPhone’un üreticisi Silent Circle 30 milyon dolar yatırım aldı

Etiketler:

Teknoloji∙ 22.5.2014 ∙16:01

Sizler için bu yılın başında katıldığımız Barselona’daki Mobile World Congress etkinliğinde gizliliği ön plana çıkartan akıllı telefon BlackPhone’un yapımcıları ile bir röportaj gerçekleştirmiştik.BlackPhone‘u üreten, telefonun arkasındaki Washington merkezli Silent Circle, 30 milyon dolar yatırım aldığını resmi olarak açıkladı.

Sony’nin canını sıkacak hamle!

Etiketler:

Teknoloji∙ 22.5.2014 ∙15:00

Yeni bir donanım firması olan ANTVR Technology, sanal gerçeklik oyun sektörüne ciddi bir adım atarak Sony gibi teknoloji devlerinin gözünü korkuttu. Oculus Rift ve Project Morpheus gibi sanal gerçeklik cihazlarına rakip olarak ortaya çıkan Çinli ANTVR Technology oldukça iddialı görünüyor. Üretime başlamayı planladıkları ANTVR sanal gerçeklik cihazının en büyük özelliklerinden açık kaynak kodlu ve her platform için uygun olması dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu.

Apple, WWDC 2014′te Sürpriz Bir Cihaz Tanıtabilir

Etiketler:

Teknoloji∙ 22.5.2014 ∙14:25

Apple’ın her sene heyecanla beklenen geleneksel geliştirici konferansı WWDC’nin 2014 ayağı hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Apple, WWDC 2014'ün 2 Haziran Pazartesi günü gerçekleşeceğini doğrularken bu etkinlikte sürpriz yaparak yeni bir cihazı tanıtacağı kulağa gelen diğer haberler arasında.

Geleceğin bilgisayarı bulundu!

Etiketler:

Teknoloji∙ 22.5.2014 ∙14:25

Günümüzden 10 yıl sonrasında geliştirilebileceği söylenen kuantum bilgisayarını icat ettiğini iddia eden Kanadalı şirket, geleceğin bilgisayarını bulmuş olabilir.

Konular

Popüler